Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vildane Zeneli pozon me bikini pranë pishinës, në fokus linjat trupore

Bukuroshja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë imazhet provokuese.

Një të tillë, modelja e ka publikuar së fundmi për fansat në llogarinë e saj personale në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CGGRig6gfRY/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo ka pozuar me bikini pranë një pishine, duke vënë në pah linjat atraktive trupore.

Pëlqimet dhe komentet nga fansat nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

Vildane Zeneli prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është shumë e komentuar për jetën luksoze.

https://www.instagram.com/p/CFk-OeVALOV/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CEmlWRKgxEi/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

Taylor Swift, Harry Styles dhe Cardi B – Tre prej 22 artistëve që do të performojnë në “Grammy Awards 2021”

S.B.

Getoar Selimi flet për herë të parë për Agon Amigën: Për të kam bërë më shumë se për veten

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...