Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vildane Zeneli provokon me një fotografi nga vaska

Modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli, shquhet për fotografitë e shumta provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Modelja e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nuk heziton asnjëherë që të ekspozojë linjat e saj trupore në paraqitje të ekspozuara.

Një gjë të tillë, Vildania e ka bërë në fotografinë e fundit të ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Ajo ka pozuar thuajse tërësisht e zhveshur në një vaskë, teksa është mbuluar me material transparent në pjesën e sipërme.

Modelja mbulon pjesën e gjoksit me duar në mënyrë që të mos jetë e dukshme, ndërsa ekspozon vijën e saj trupore.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat.

Postime të ngjashme

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

T E

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...