Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vin Diesel falënderon Paul Walker për inspirimin që i dha për muzikë

Zhurnal Ads

Vin Diesel dhe Paul Walker kanë ndër dyshja më e preferuar në filmin “Fast and Furious”.

Pasi Walker ndërroi jetë, Diesel duket se ka gjetur inspirimin adekuat për të filluar me projekte muzikore, shkruan Daily Mail.

Ditë më parë ai lansoi këngën “Days Are Gone”, në të cilën përmendi edhe kolegun e tij të ndjerë.

53-vjeçari në një intervistë për People ka treguar për tranzicionin e tij prej filmave në muzikë.

“Më kujtohet në Londër kur Paul thoshte se njerëzit janë të koncentruar kur ti këndon. Mos u ndal së kënduari, ti e di që ke diçka speciale”, është shprehur ai.

Ai po ashtu pati rastin të përmend se nuk mund të fokusohet në maksimum për prodhimtaritë e tij, për shkak të pandemisë coronavirus.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Burim Mehmeti e përshkruan kështu artistin e madh Ismet Peja!

T E

Coca-Cola, Pepsi dhe Nestle kryesojnë ’10 ndotësit më të këqij të plastikës’ të vitit 2020

S.B.

Macaulay Culkin rikthen momentin ikonik të filmit “Home Alone” të realizuar në një maskë

admin

Rita Ora mesazh të rinjve që mos t’i thyejnë rregullat: Ju lutem mos, faji dhe turpi që kam ndjerë gjatë kësaj jave nuk ia vlen

S.B.

Hillary dhe Chelsea Clinton themelojnë kompani produksioni

S.B.

Nicole Kidman flet për martesën me Tom Cruise gjatë filmimit të “Eyes Wide Shut”

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...