Agjencia Zhurnal.mk

Virusi tragjik në Shqipëri, shkon në 15 numri i viktimave

Shqipëria po goditet fort nga pandemia e Covid-19. Këtë të martë, numri i qytetarëve që kanë humbur jetën ka shkuar në 15.

Në të gjithë botën numri i të infektuarve ka kaluar shifrën 809 000, me mbi 39 500 të vdekur dhe mbi 172 800 të shëruar.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...