Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Visar Ganiu ngushëllon familjen Kamberi

Shkup, 9 qershor – Kreu i komunës së Çairi ngushëllon familjen Kamberi

“Me pikëllim të thellë mora lajmin për ndarjen nga jeta të mikut tim, gazetarit të RTVM-së Reshat Kamberit. Reshat Kamberi gjithmonë do të mbetet në kujtimet e mia si një gazetar profesionist, por mbi të gjitha edhe si një njeri me virtyte të larta. Familjes, miqve dhe kolegëve të të ndjerit dua t’iu shpreh ngushëllimet më të thella! Prehu në paqe Reshat, do t’i mungosh gazetarisë, do t’i mungosh shoqërisë., thuhet në letër-ngushëllimin e Ganiut

Me pikëllim të thellë mora lajmin për ndarjen nga jeta të mikut tim, gazetarit të RTVM-së Reshat Kamberit.Reshat…

Posted by Visar Ganiu on Wednesday, June 9, 2021

..

Postime të ngjashme

Teuta Arifi inspekton nga afër punimet në Çarshinë e Epërme

Dafina Vidishiqi

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

Hungaria hapi Konsullatë në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

RMV, padi ndaj tetë personave për armëmbajtje, terrorizëm e luftime për ISIS në kuadër të rastit “Qelia”

Dafina Vidishiqi

Filipçe: Në shtator, nxënësit mund të kthehen në bankat e tyre

Dafina Vidishiqi

Zaev: Te ne kanë ndikim forca dhe palë të treta

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...