Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Visar Ganiu: “Punë PO, gjumë JO”, pastruam dhe dezinfektuar çdo rrugë dhe rrugicë të Saravës

Shkup, 8 maj, Zhurnal.mk – Kreu i Komunës së Çairit sonte në facebook profilin e tij bëri të ditur se në lagjën Seravë, çdo rrugë e rugicë është pastruar dhe dezinfektuar, duke shtuar se “Punë PO, gjumë JO”.

“SERAVA ishte destinacioni ynë i radhës. Sonte në këtë lagje të komunës sonë pastruam e dezinfektuam çdo rrugë e rrugicë.
Edhe për aksionin e sotëm u përkujdes shërbimi ynë për mirëmbajtjen e pastërtisë publike, bashkë me NP”Higjiena Komunale” dhe ekipin е Shoqatës së Zjarrfikësve Vullnetarë “Bajram Miftari”.
Ne nuk ndalemi këtu. Edhe ditët në vazhdim do të pastrojmë e dezinfektojmë çdo cep të Komunës së Çairit. Punë PO, gjumë JO. BASHKËPËRÇAIRINTONË”, ka shkruar Ganiu

👉👉👉SERAVA ishte destinacioni ynë i radhës. Sonte në këtë lagje të komunës sonë pastruam e dezinfektuam çdo rrugë e…

Posted by Visar Ganiu on Friday, May 7, 2021

Postime të ngjashme

Komuna e Çairit vendosi tabela të reja basketbolli në fushën e sportit në lagjen “Gazi Babë”

R Zh

Milloshoski: Bujar Osmani të raportojë për udhërrëfyesin me Bullgarinë para Komisionit për Politikë të Jashtme

R Zh

Aleanca për Shqiptarët: Nxënësve u kërkohen para për dëftesa, partia e korruptuar, BDI të ndalojë keqpërdorimet

R Zh

Në mjekim spitalor janë 105 pacientë me kovid, 37 prej tyre në Shkup

R Zh

Zaev: LSDM-ja është favorite në zgjedhjet lokale

R Zh

Vazhdojnë rregullat aktuale për hyrje në Greqi

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...