Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Visar Ganiu uron besimtarët për Natën e Kadrit

Shkup, 8 maj, Zhurnal.mk – Kreu i komunës së Çairi Visar Ganiu uron besimtarët mysliman Natën e Kadrit.

“Besimtarë të nderuar, urime Nata e Madhe e Kadrit, nata e zbritjes së Kuranit Famëlartë! Uroj që në familjet tuaja të mbizotërojë gjithmonë mirëqenia dhe harmonia! Agjërim dhe lutje të pranuara!”, thuhet në urimin e Ganiut.

Postime të ngjashme

An Linde në Shkup në bisedime me Zaevin dhe Osmanin për OSBE-në dhe për BE-në

Zekirija Haxhiu

Moti sot me diell dhe i nxehtë, temperatura deri 38 gradë

Zekirija Haxhiu

Taravari pyet qytetarët “Kë do të zgjedhësh?”, kandidatin e ASH-Alternativa, apo të LSDM-së?

R Zh

Taki Fiti: Në kohë recesioni, taksat nuk duhet të rriten

R Zh

Dekani i FTUU-së, Prof. Dr. Xhezair Idrizi, e vizitoi Universitetin e Pejës “Haxhi Zeka”

R Zh

Janeva padit Ruskovska për shpifje, prokurorja Trajçeva nuk u paraqit për të dëshmuar

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...