Visar Ganiu viziton Dyqanxhikun e Seravën (FOTO)

Shkup, 14 tetor – Kandidati për kryetar të komunës së Çairit Visar Ganiu ka vizituar lagjet e Seravë dhe Dyqanxhik.

Ganiu me këtë rast ka shkruar;

Seravën dhe Dyqanxhikun dy lagjet tona të mrekullueshme i vizituam sot. Dyert për ne ishin gjithkund të hapura e buzëqeshjet nëpër fytyrat e njerëzve ishin motivi se duhet të vazhdojmë ta bëjmë më të mirën gjithmonë për Çairin tonë të zemrës.

Related posts

Do të ashpërsohen dënimet për sulmet ndaj gazetarëve

Z H

Vetëm 30% e territorit të vendit ka kanalizime

D V

Shilegovi e nënshkroi Kodin për zgjedhje korrekte dhe demokratike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More