Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Viti i Ri mbërrin në Zelandën e Re, spektakël fishekzjarresh (VIDEO)

Zelanda e Re është një nga vendet e para në botë që mirëpriti vitin 2021.

Qytetet kryesore të Zelandës së Re pritën këtë Vit të Ri me fishekzjarre dhe shpresën që çdo gjë do të kthehet në normalitet.

Viti 2020 nuk ka qenë aspak i lehtë për asnjë vend të botës për shkak të pandemisë së Covid-19.

Postime të ngjashme

Sulmi terrorist në Suedi, ja çfarë deklaroi policia: Agresori një 20 vjeçar nga Afganistani

S.B.

Pavarësisht vrasjeve, në Mianmar vazhdojnë protestat

S.B.

Sa % e zviceranëve kanë antitrupa

S.B.

SHBA shpreh shqetësim për gjobat ruse kundër REL-it

S.B.

BE paralajmëron për një krizë shoqërore pas pandemisë

S.B.

OKB: Mësimi në distancë `emergjencë katastrofike arsimore`

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...