Agjencia Zhurnal.mk

Vjaza e Safetes vishet provokuese për ditëlindje, por shikoni reagimin e nënës së saj

Safete Mustafa është këngëtarja e mirënjohur kosovare.

Ajo së bashku me motrën e saj, Sahiden njihen në publik me emrin e përbashkët Motrat Mustafa, përcjell ORAinfo. Safetja trashëgoi muzikën edhe tek vajza e saj, Elsa e cila tashmë ka filluar karrierën si këngëtare.

Elsa festoi ditëlindjen dhe për këtë ditë është bërë gati për të dalë.

E me foton ku ajo shfaqet provokuese nëna e saj ia uron ditëlindjen.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...