Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Vjedhje e rëndë në Karposh, arrestohen dy presona

Gjatë muajit dhjetor (17.12.2021) pak para mesnate në rrugën “Esperanto” në Shkup, policia ka privuar nga liria Sh.L. nga Shkupi i cili është kapur ne vendngjarje duke kryer veprën penale “grabitje”, ndaj F.A. 33 vjeç nga Shkupi.

Ai është arrestuar dhe ndaluar në stacionin policor, dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

Postime të ngjashme

Punëtorët e ndërtimtarisë punojnë në temperatura mbi 40 gradë Celsius

D V

BESA themeloi nëndegën në Çellopek

D V

Qeveri: Sllavica Kotirova drejtoreshë e re e doganave

D V

Vetëm 35% e të punësuarve në Maqedoni marrin paga mbi mesataren

D V

Moti për ditët në vijim në Maqedoni

D V

Xhambaski: Nëse respektohen “vijat e kuqe”, komisioni maqedono-bullgar nuk do të mund të funksionojë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...