Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Vjehrria dhe kunata e rrahin prishtinasen

Një grua në kryeqytet ka raportuar në Polici se pas një mosmarrëveshje që ka pasur me bashkëshortin e saj, është sulmuar fizkisht nga prindërit dhe motra e tij, raporton Express.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se dy prej tyre janë dërguar në mbajtje.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me bashkëshortin e saj ishte sulmuar fizikisht nga dy prindërit dhe motra e tij. Lidhur me rastin janë arrestuar dy të dyshuarit një femër dhe një mashkull të dy kosovarë, të cilët pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Arrestohet në Kukës shkupjani që dhunoi bashkëshorten dhe fëmijët, ishte në kërkim ndërkombëtar

T E

Familja nga Kukësi që strehoi gjatë luftës rreth 50 persona nga Kosova

T E

7,321 raste aktive me coronavirus

S.B.

Vendi rrezikon të zhytet në krizë shkaku i postit të presidentit

S.B.

Sot pritet përmbyllja e rinumërimit të 552 vendvotimeve

S.B.

Sarandë/ Shkrumbohet nga flakët një makinë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...