Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vjen “A ke” nga Alida feat MO43, një super bashkëpunim

Ajo nuk gabon kurrë në ofertat që ka për të bashkëpunuar. Kjo është këngëtarja Alida Duka e cila sapo na është prezantuar me projektin më të ri muzikor, që duket se ka qenë artisti i huaj që e ka ftuar shqiptaren e famshme në këtë duet. Kënga mban titullin ” A ke” dhe është një baladë mjaft e bukur, ku beat është prodhuar nga STINE e Mix-Master nga Luke Kray. M043 është një artist i njohur me origjinë turke por që ka lindur në Gjermani, dhe duket se janë përshtatur mjaft bukur të dy në këtë super projekt që ia vlen ta dëgjoni. Kënga ka ardhur me një super klip realizuar në Zvicër nga Moritz Giesl.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...