Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vjen “Dashni” nga Bekim Zogaj (Video)

Me tekst dhe muzikë nga Valon Biba e orkestrim nga Ardian Kastrati, këngëtari tashmë i njohur Bekim Zogaj ka zgjedhur vargjet e këngës “Dashni” për të nisur vitin mbarë. Kësaj kënge që e ka në duet me Leonora Ademaj, ai ia ka realizuar edhe klipin që është finalizuar nga MaxProduction e që mund të ndiqni në vazhdim:

Postime të ngjashme

Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...