Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vjen “E rrezikshme” nga artisti Sefë Duraj

“E Rrezikshme”, Teksti&muzika Kreshnik Avdiu, Orkestrimi Ardian Kastrati, Producent MProduction. Shpresoj të ju pëlqej”. Ky është statusi i artistit të njohur Sefë Duraj, teksa na prezanton këngën e tij më të re xhiruar dhe kënduar te programi i larmishëm artistik i MProduction. Kënga është mjaft e bukur dhe ia vlen ta dëgjoni interpretuar nga këngëtari i shumë hiteve. Ne mësojmë se artisti do të sjellë edhe një tjetër këngë të re në xhirimet festive.

Postime të ngjashme

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

S.B.

Hapet kasaforta e Prince, del në korrik albumi me këngë të pa publikuara

S.B.

Jennifer Connelly kishte frikë nga fluturimi para se ta xhironte filmin “Top Gun: Maverick”

S.B.

Iggy Azalea më e lumtur tani që është beqare

S.B.

Koleksioni me artikuj personal të Janet Jacksonit së shpejti në ankand

S.B.

Sara Hoxha vjen me imazhe atraktive, në fokus stili i veshjes

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...