Showbiz

Vjen “E rrezikshme” nga artisti Sefë Duraj

Zhurnal Ads

“E Rrezikshme”, Teksti&muzika Kreshnik Avdiu, Orkestrimi Ardian Kastrati, Producent MProduction. Shpresoj të ju pëlqej”. Ky është statusi i artistit të njohur Sefë Duraj, teksa na prezanton këngën e tij më të re xhiruar dhe kënduar te programi i larmishëm artistik i MProduction. Kënga është mjaft e bukur dhe ia vlen ta dëgjoni interpretuar nga këngëtari i shumë hiteve. Ne mësojmë se artisti do të sjellë edhe një tjetër këngë të re në xhirimet festive.

Postime të ngjashme

Rita Ora dhe një mori të famshëm “marrin një moment qetësie”, për ndërgjegjësimin e njerëzve për shëndetin mendor

admin

Muzeu virtual i Rita Orës nominohet në ngjarjen e rëndësishme të inovacionit “The Lowie Awards”

admin

“Më ka marrë malli”, Stresi zbulon bisedën e fundit me ish-partneren Keisin

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...