Agjencia Zhurnal.mk

Vjen edhe një baladë zemërthyese e Neki Emrës

Vazhdon publikimi i këngëve nga këngëtarët kosovar

Pasi sot publikuan këngën e tyre me të re Meda dhe Sinan Vllasaliu, kënga ka sjell edhe këngëtari i njohur për baladat, Neki Emra.

Kënga e re e Nekit quhet “I thua vetës nënë”.

Interesante është se kjo këngë trajton një temë të veçantë.

Ajo flet për atë se si vajzat shqiptare shpesh janë martuar pa dëshirën e tyre me ndonjë djalë që nuk e ka njohur.

Pikërisht për këtë këndon Neki në këngën e re, e cila është punuar nga Florent Boshnjaku. /GazetaExpress/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...