Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vjen kënga “Jarani jem” si një kryevepër nga Vali dhe Tironi

Ajo është rikthyer pas një pauze më e fuqishme se kurrë më parë. Po flasim për këngëtaren Vali Prizreni, e cila ka ardhur me një cover ku bëhet fjalë për këngën “Jarani jem” që është në bashkëpunim me kolegun e saj mjaft talent Tiron Alili. Dyshja e sjell këtë këngë në interpretim dhe klip si një kryevepër falë kombinimit perfekt të tyre. Vali me origjinë është nga Prizreni por jeton në Tetovë e ka 25 vite që merret me muzikë dhe preferohet nga të gjithë për zërin dhe repertorin e saj të larmishëm. Mjafton që të klikoni në kanalin youtube dhe e gjeni mjaft bukur këngën e tyre që përshtaten mjaft bukur zërat e tyre dhe që ka nisur të pëlqehet mjaft.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...