Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

Ashtu si ishte paralajmëruar sapo ka ardhur kënga më e re nga artisti që jeton në Amerikë por me origjinë nga Malësia , Gjekë Dushaj. Ai teksa e poston në rrjetin e tij social shkruan kështu: “Kënga ma e re “Në Malësi është atdheu im” ,dêgjim të këndshëm. Teksti:Gjovalin Dushaj, Muzika dhe orkestrimi:Gjekë Dushaj, Montazh Pashko Micakaj. Ju lutem ta shpëdani sa ma shumë që ta shohin të gjithë” . Kënga është mjaft i bukur ku përshkruhet malli i largët për vendlindjen. Vetë artisti është orkestruesi dhe muzikanti i kësaj kënge ku mund ta shihni më poshtë, ndërsa kënga tjetër që do të vijë i kushtohet Kosovës.

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...