Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vjen “Lifestyle” nga talenti i ri Shkodi

Zhurnal Ads

Një tjetër talent i ri por me të ardhme të sigurt është edhe Shkodi, i cili sapo ka publikuar një projekt të bukur muzikor. Kënga mban titullin ” Lifestyle” dhe është punuar nga Çelik Lipa dhe ka nisur të pritet mjaft mirë, duke synuar pse jo edhe tregun gjerman pasi reperi me origjinë nga Kosova jeton atje.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Rita Ora heq unazën e diamantit, teksa shihet në rrugët e Notting Hill

admin

S4MM paralajmëron këngën e re “Tradhtare”

S.B.

Orlando Bloom flet për herë të parë për vajzën Daisy Dove

admin

Reshjet masive krijojnë probleme në Durrës, Kurbin, Kukës e Lezhë

admin

Pasi u vaksinua kundër koronavirusit, mbretëresha ka marrë një vendim

S.B.

“The Queen’s Gambit” bëhet seriali i kufizuar me shikueshmërinë më të madhe në Netflix

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...