Agjencia Zhurnal.mk

Vjen Marsi me fotot e reja , sharmante si kurrë më parë!

Ajo është modele dhe prej kohësh duket se ka qëndruar paksa në heshtje për të ardhur më sharmante se kurrë. Ajo tashmë i ka hyrë edhe një tjetër rruge arti, asaj të aktrimit dhe shumë shpejt do publikohet edhe seriali në të cilin ajo ka një rol. Seriali “Kthetra” nën kujdesin e Musa Sulejmanit, i cili edhe ai është aktor në atë serial si dhe fotografit Dini Casanova, do sjellin diçka shumë të bukur në bashkëpunim me modelen dhe aktoren Marsi. Ajo gjithashtu në dhjetor do jetë pjesë e një konkursi bukurie 24-29 dhjetor në “Miss Universe 2020”, por për këto do flasim në vazhdimësi, duke qenë se Marsi ka vendosur t’i rikthehet karrierës me shumë bindje dhe synime. Ndërkohë në foto duket qartë që Marsi ka ruajtur linja perfekte dhe kujdes të veçantë ndaj look-ut.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...