Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vjen projekti i dytë muzikor nga Violeta Gashi quhet “20 vjet i bana”

“20 vjet i bana” kështu quhet projekti i dytë muzikor, që është një potpuri, i ardhur nga këngëtarja e re e skenës muzikore shqiptare Violeta Gashi. Ajo u prezantua në fillim pak ditë më parë me këngën “Flakë” e cila u pëlqye mjaft. Tani kënga e dytë që është mjaft e bukur dhe ritmike vjen në xhirimet festive nga produksioni Eurolindi. Mund të themi sigurt se vajza e re e muzikës pasionin e saj të kahershëm po e vërteton mjaft mirë që me këngët e para duke qenë një emër mjaft premtues në skenën shqiptare.

Postime të ngjashme

Oriola nuk i lë vend imagjinatës, i tregon pothuajse të gjitha në fotosesionin e ri

Dafina Vidishiqi

Me këtë datë publikohet kënga e re e Encës

Dafina Vidishiqi

Fjolla Morina emocionon me fjalët për gjyshen e ndjerë

Dafina Vidishiqi

Ava Max pozon me ngjyrat e ylberit me rastin e muajit të krenarisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora fotografohet duke shkuar në seancën e ‘pilates’, ndërsa shenjat në shpinën e saj tregojnë se ajo ka bërë hixhamën

Dafina Vidishiqi

Getoar Selimi paralajmëron projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stinen

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...