Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vjen provokuese në imazhin e fundit, Angela Martini: Po të kisha një botë timen, gjithçka do të ishte e pakuptimtë

Modelja nga Shkodra, Angela Martini, vazhdon të jetë shumë e komentuar për imazhet që publikon në rrjete sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme, teksa nuk mungon as me paraqitje provokuese.

Bukuroshja, e cila në Instagram ka mbledhur 436 mijë ndjekës, e tillë shfaqet edhe në një të fundit.

Artistja shqiptare vjen provokuese në një fustan të shkurtër me lule, të cilit njëkohësisht ia ka bashkangjitur edhe një thënie

“Po të kisha një botë timen, gjithçka do të ishte e pakuptimtë”, ka shkruar ajo.

Fotografia për pak kohë grumbulloi mijëra pëlqime e po ashtu komente nga më të ndryshmet.

Angela ndërkaq jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, kurse në të njëjtin vend ka ndërtuar tanimë edhe karrierën profesionale.

Postime të ngjashme

Kendall Jenner shihet në shëtitje në Los Angeles, pasi tregoi se kishte vuajtur nga ankthi

S.B.

Seria italiane që lufton racizmin

S.B.

Fansat e Ed Sheeran nxitin spekulime se artisti do të sjell dy albume këtë vit

S.B.

Ardian Bujupi lanson projektin e ri muzikor “Paname”

S.B.

Rita Ora vjen me imazhe atraktive, thotë se dëshiron pak pauzë nga xhirimet

S.B.

Dafina Zeqiri bën të ditur se ka realizuar versionin e dytë të këngën “Vuj Vuj Vuj”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...