Agjencia Zhurnal.mk

Vjen reagimi i Ronela Hajatit ndaj ‘thumbave’ të Samantës

Më në fund këngëtarja ka reaguar.

Javën e kaluar Samanta shpërtheu në Instastory me disa fjalë kundër Young Zerkën dhe Ronela Hajatin.

Pasi Young Zerka tha se Samanta nuk e meriton famën, kjo e fundit shpërtheu përmes një statusi ku shprehej:

“O Koçi nuk të shkojnë armët ty. Karaoket i bëje më mirë dikur në koncertet e mia. Eh pra, pas një buri (pa rr) të suksesshëm fshihet një grua si e jotja”.

Këtë herë është radha e Ronelës të reagojë dhe sigurisht që do ta bëjë të shtunën, e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”.

Ajo shprehet “Ma keni bërë Samantën si dashnore!” dhe me siguri u referohet lajmeve për sherrin.

Ronela dhe Samanta kanë qenë shoqe të ngushta dhe ende nuk dihet shkaku që prishi miqësinë e tyre.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...