Agjencia Zhurnal.mk

Vjen seti i ri i Luanës, superseksi

Luana Vjollca po vazhdon të shfaqet tepër e nxehtë me fotot e saj nëpër rrjetet sociale

Të fundit tregojnë një shfaqje superseksi të saj ku këngëtarja vë në pah asetet e saj seksi.

Prezantuesja dhe këngëtarja duket se është duke punuar në dy fronte kohëve të fundit .

Përpos emisionit të saj “Take me Out Albania”, Luana duket se është duke u përgatitur për një këngë të re që pritet që ta realizojë së shpejti.

“A guxon”, ishte mbishkrimi poshtë kësaj fotoje të Luanës.

Këtë ajo e ka treguar para disa dite kur kishte publikuar një foto nga studiot e producentit Çekiç dhe në një InstaStory ishte parë duke e pritur tekstshkruesen Fifil.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...