Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Vjeshta po vjen, ky është trendi i prerjes së flokëve

Nuk ka një floktar në botë që do t’ju tregojë se kjo vjeshtë është diçka afër të zakonshmes.

Sezoni i vjeshtës nuk mund të jetë i njëjtë kur filloni ditën tuaj në ‘Zoom’. Por, ka një gjë që mund të ndihmojë në fillimin e ri: një prerje flokësh profesionale.

Kjo sepse gjatë kësaj kohe të pasigurisë së përgjithshme dhe ankthit, veprimet e vogla të vetë-kujdesit – si për shembull prerja e flokëve ose blerja e një triko të re për t’u hedhur mbi supe për video konferenca – kanë aftësinë të shkaktojnë një sasi të konsiderueshme të gëzim.

Prerjet e flokëve janë zgjidhja më e mirë tani që fillimi i shkollave po afron, kështu filloni vitin e freskët dhe trendi.

Nëse jeni duke kërkuar të bëni një ndryshim, më poshtë gjeni pesë ide trendi vjeshtore:

Postime të ngjashme

Burri që futi veten në kuti te ngarkesat e aeroplanit për t’u kthyer në Londër pasi mbeti pa para

S.B.

Kremi katalan: Si të përgatisni këtë ëmbëlsirë tipike spanjolle

S.B.

Porositi një kafe, gruaja në Angli u befasua me atë çfarë i erdhi falas për fëmijët e saj

S.B.

Kamera e mbikqyrjes regjistroi një rrufe në një pemë pishe, duket e frikshme

S.B.

Çifti u befasua nga zbulimi nën tapetin e vjetër, njoftimi u bë viral

S.B.

Çdo ditë merrte dënime për parkim, kroatja i lë një mesazh interesant policisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...