Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vjollca Llapashtica fashion e bardhësi në këtë fundvit

Ajo është falenderuese dhe mirënjohëse Zotit, që së bashku me familjen e ngushtë në Kosovë dhe të gjërë në Suedi, kaluan me bekime e lumturi këtë vit të vështirë. Ky është pak a shumë mesazhi i fotove të realizuara në këtë fundvit nga stilistja e famshme shqiptare Vjollca Llapashtica. E në fotot që ne ju sjellim duket stili fashion i saj, dhe pjesëtarëve të familjes me vajzën e saj dhe motrat, por me plot ogur bardhësie. Vjollca me anë të këtyre fotove ka uruar një Vit të Ri me plot dashuri, shpresë dhe lumturi. Fotot janë realizuar nga fotografi Juxhin Kurti dhe duken mjaft të bukura dhe me plot stil vijnë personazhet në to. E ne s’kishim aspak dyshim kur bëhet fjalë për një emër i njohur i modës si Vjollca Llapashtica!.

Postime të ngjashme

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

Meghan Markle thotë se familja mbretërore ‘vazhdon gënjeshtrat’ në lidhje me të dhe Princin Harry

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...