Agjencia Zhurnal.mk

Vjosa Osmani takohet me Anton Qunin dhe Ardian Shalën

Deputetja në Kuvendin e Kosovës nga radhët e LDK’së, Vjosa Osmani, sot në Prizren është takuar me dy kryetarët e rinj të degëve të Prizrenit dhe Suharekës, Anton Qunin respektivisht Ardian Shalën.

Osmani këtë takim e ka bërë të ditur përmes faqes së saj zyrtare në rrjetin social Facebook.

“LDK’ja në rrugë të mbarë për t’u rikthyer fuqishëm në këto dy komuna”, ka shkruar Osmani.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...