Agjencia Zhurnal.mk

Vlerësimi për Ramën, Meta: Koha e provimeve nuk ka ardhur akoma!

Presidenti Ilir Meta duket se nuk e ka ndarë mirë mendjen nëse aktualisht është në luftë apo në partneritet me Ramën.

Kështu i pyetur gjatë konferencës për shtyp, ai nuk ka dhënë një notë të deritanishme për Edi Ramën.

Meta me humor ka thënë se është koha e provimeve është në qershor dhe qershori ende nuk ka ardhur.

Para situatës që shkaktoi koronavirusi, Meta u tregua shumë i ashpër ndaj Ramës ndërkohë që sot ai ka dekretuar ndryshimet e Qeverisë në Kodin penal në kuadër të Covid-19 dhe nuk ka bërë asnjë akuzë ndaj Ramës.

Madje presidenti eshte pyetur nese i ka kërkuar llogari kryeministrit Edi Rama se mbi ç’baza eshte perqendruar per te vendosura keto masa te kufizimit te qytetareve.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...