Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Vllaznia tjetër blerje për titullin, firmos me sulmuesin Salim Cisse

Vllaznia bën një tjetër blerje në repartin e sulmit.

Klubi shkodran njoftoi se ka firmosur me sulmuesin Salim Cisse.

Ky i fundit kishte disa ditë që ishte në provë dhe stafi teknik ka dhënë OK-in për marrjen e tij.

Kuptohet që pritshmëritë janë të mëdha sepse kemi të bëjmë me një lojtar cilësor i cili është formuar tek Akademia e Sportingut të Lisbonës. Kontrata e tij është njëvjeçare, me të drejtë zgjatje edhe për një tjetër, por performanca e tij në këto muajt e ardhshëm do të vendosë më shumë për këtë., njofton klubi kuqeblu.

Vllaznia kryeson me meritë kampionatin dhe distance e konsiderueshme nga ndjekësit e bën favorite të madhe për të fituar titullin kampion.

Postime të ngjashme

Milan, Pioli ka gati skemën e re, ja formacioni i ri i Milanit

Z H

Babai i portierit Alisson Becker vdes tragjikisht në një liqen në Brazil

Z H

Zidane pas ndeshjes me Atalantën: Ishte e vështirë edhe me 10 lojtarë

Z H

Rekord brutal i Barcelonës kundër Elches, 36:0

Z H

Sërish një përballje Gerrard – Lampard

Z H

City i ofron rinovimin Kevin De Bruyne

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...