Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Vlorë/ 49-vjeçarja shkon në spital në gjendje të rëndë, tentoi t’i jap fund jetës

Një 49-vjeçare është paraqitur në Spitalin Rajonal të Vlorës në gjendje të rëndë.

Paraprakisht, uniformat blu bëjnë me dije se rreth orës 15:00, ka shkuar në spital për ndihmë mjekësore shtetasja H.XH, 49 vjeçe, e cila dyshohet të ketë konsumuar fotoksinë.

Mësohet se 49-vjeçarja ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërsa grupi hetimor ka nisur punën për sqarim të rrethanave të ngjarjes.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 12.11.2020, rreth orës 15:00, në spitalin rajonal Vlorë, ka shkuar për ndihmë mjekësore shtetasja H. Xh., 49 vjeçe, e cila dyshohet se ka konsumuar fotoksinë.

Shtetasja H. Xh. aktualisht ndodhet në spitalin e Vlorës, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

Bamir Topi: Lulzim Basha nuk do të kishte jetë në PD nëse nuk do të kishte lidhjen me Sali Berishën

N E

Presidenti Ilir Meta uron besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit

N E

PD më 16 Maj do të mbledhë kryesinë dhe këshillin kombëtar

N E

Analizë / Përmes aderimit të Iranit në SCO, Rusia do ta realizojë ëndrrën e saj për krijimin e një OPEC-u të gazit natyrorë

R Zh

Departamenti Amerikan i Shtetit: Komunitetet fetare në Shqipëri kanë probleme me pronat

N E

Kryetari i Kuvendit, Gamoz Ruçi uron besimtarët myslimanë me rastin e Fitër Bajramit

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...