Agjencia Zhurnal.mk

Vlorë, babai ngacmon seksualisht vajzën

Policia e Vlorës vuri në pranga një person të shpallur në kërkim i cili akuzohet për dhunë dhe ngacmim seksual ndaj vajzës së tij.

Policia tha se në pranga ra shtetasi me inicialet Z. S., 60 vjeç, banues në fshatin Babicë e Madhe.

“Ai akuzohet se më datë 23.06.2020, në banesë dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij”, njofton policia.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!