Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Vlorë-Fier/ Shmangu përplasjen me “Benz-in”, aksidentohet makina e policisë

Makina e policisë aksidentohet mëngjesin e sotëm, teksa doli nga rruga, duke rrezikuar jetën e efektivëve.

Makina e policisë për të shmangur një aksident me një automjet tjetër, tip Benz, ka devijuar dhe kjo ka bërë që të dalë nga rruga.

Aksidenti ndodhi në aksin Vlorë-Fier, pranë fshatit Trevllazër.

Fatmirësisht efektivët nuk kanë pësuar lëndime të rënda.

Postime të ngjashme

Arrestohet në Kukës shkupjani që dhunoi bashkëshorten dhe fëmijët, ishte në kërkim ndërkombëtar

T E

E rëndë në Tiranë, 63-vjeçari godet me thikë djalin

T E

“Zgjedhjet”, Ministria e Brendshme: Zyrat për aplikimin e pasaportave dhe ID të hapura edhe sot

S.B.

Sarandë/ Shkrumbohet nga flakët një makinë

S.B.

Kapen me mbi 1kg kokainë, arrestohen dy persona në Tiranë

S.B.

Durrës/ Lëvizte me makinën e vjedhur, arrestohet autori

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...