Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Vlorë/ Ushtronte dhunë ndaj babait, arrestohet 34 vjeçari

Një person është arrestuar në mëngjesin e të premtes (02.10.2020) nga Policia e Vlorës.

Shtetasi V.K, 34 vjeç  banues në fshatin Fitore, Vlorë, ka rënë në prangat e forcave blu pasi ushtronte dhunë psikologjike dhe ka kërvënuar me mjet prerës (thikë) ndaj babait të tij.

Për veprime të mëtejshme, materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Postime të ngjashme

REL: Nga Kovaks për Maqedoninë e Veriut, BeH-në dhe Kosovën nga 100.620 doza të vaksinës Fajzer

R Zh

Një autobus doli nga rruga në Demir Hisar – nuk ka udhëtarë të lënduar

R Zh

Shpërndahen vaksinat e reja/ Në disa qytete pati mungesa. Shkak bllokimi i Rinasit për 48 orë

S.B.

“Cënim skandaloz, krijon terren për …”, Presidenca letër SPAK: Të hetohet mbi keqpërdorimin e të dhënave personale dhe të bazës së të dhënave shtetërore nga PS

S.B.

Rama thirrje emigrantëve: Kush investon në agro-turizëm, i japim grant 5 mijë euro

S.B.

Rinis procesi i vaksinimit në Lezhë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...