Maqedoni

VMRO akuzon: LSDM shkatëroi gjyqësorin

Zhurnal Ads

Shkup, 6 shtator – “Me LSDM-në dhe Zoran Zaevin sistemi gjyqësor do të fundoset, do të sillen vendime gjyqësore të dirigjuara dhe në dobi të personave të “pushtetshëm”, thonë nga VMRO-ja opozitare duke nënvizuar se Zoran Zaev dhe LSDM-ja do të shkatërrojnë gjyqësorin.

“Me LSDM-në gjyqësori do të fundoset. Me LSDM-në në pushtet do të dënohet qytetari i thjeshtë, derisa të “pushtetshmëve” do t’ju falet, do të vazhdoj të lulëzoj korrupsioni, nepotizmi dhe partizimi”, thuhet në kumtesën e VMRO-DPMNE-së.

Postime të ngjashme

LSDM e VMRO me 8, BDI me 3, ASH dhe AA do udhëheqin 2 komisione

T E

LSDM nesër do të mbajë Kongres digjital

admin

Kreu i komunës së Probishtipit, Anastasov rezulton pozitiv me Covid-19

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...