VMRO-DPMNE nisi fushatën në Ohër

Shkup, 27 shtator – VMRO-DPMNE-ja e filloi kampanjën zgjedhore nga Ohri. VMRO-DPMNE në këto zgjedhje garon nën sloganin “Krijo të ardhme të re” në 72 komuna.

Nga Ohri kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dërgoi një sërë porosishë kundrejt kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev. Mickoski tha se Zaev po luan edhe me shqiptarët edhe me maqedonasit.

Промоција на кандидати за градоначалници

Промоција на кандидати за градоначалници- митинг Охрид 27.09.2021

Posted by Hristijan Mickoski on Monday, September 27, 2021

Related posts

Shilegovnë takim me zejtarët në Çarshinë e Vjetër të Shkupit

D V

Sela dhe Murseli takojnë asambleistet e ASH-AAA – Tetovë: Femrat do të jenë vendimarrëse në pozitat udhëheqëse në Komunë

D V

Zgjedhet lokale, Xhemaili takim me banorët e Bogovinës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More