Agjencia Zhurnal.mk

VMRO-DPMNE: Zaev nuk ishte e nevojshme të ishte i pranishëm në inaugurimin e Stevo Pendarovskit, sepse Pendarovski është hija e tij

Partia më e madhe maqedonase në opozitë, VMRO-DPMNE përmes një njoftimi me shkrim thonë se Zoran Zaev nuk ishte e nevojshme të ishte i pranishëm në inaugurimin e Stevo Pendarovskit, sepse Pendarovski është hija e tij, pa integritet, i cili vetëm duhet të vërtetojë krimin dhe korrupsionin e mentorit të tij.

“Zoran Zaev nuk duhet të jetë i pranishëm fizikisht sepse kur ai flet, Pendarovski nuk ka nevojë që të hap gojën. Drejtimi i motoçikletës është më me rëndësi nga inaugurimi i Pendarovskit”, thuhet në njoftimin e sotëm të VMRO-DPMNE-së.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...