Maqedoni

VMRO-ja proteston para Ministrisë së Drejtësisë

Zhurnal Ads

Shkup, 23 shtator – Partia opozitare VMRO DPMNE edhe sonte po mban marsh protestues i cili nisi para Ministrisë së Drejtësisë.

Protestuesit është paraparë të ndalen para Gjykatës Penale.

Nga partia e Hristijan Mickovskit njoftojnë se protestën e sotme e organizojnë, siç thonë kundër padrejtësive, revanshizmit dhe dhunës politike.

Postime të ngjashme

Parlamenti këtë javë do të vendosë për masat e reja për mbrojtje nga Covid-19

XH,I

BE planifikon krijimin e një institucioni për pandeminë

XH,I

Kiçeec duhet të paraqitet në burg!

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...