Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

VMRO nesër do të bllokojë rrugët para Komisionit Rregullator për Energjetik

Zhurnal Ads

Shkup, 10 shtator — VMRO-DPMNE gjatë ditës së nesërme do të protestojë përpara Komisionit Rregullator për Energjetik. Protestat do të fillojnë nga ora 14:00, ndërsa Sekretari i partisë, Igor Janushev, tha se një orë me makina do të bllokojnë udhëkryqin dhe rrugët qasëse para Komisionit Rregullator.

“Protesta do të filloj para ‘Palloma Bjanka’. Kjo protestë është e drejtuar kah Qeveria dhe mafia. Rrymë më të shtrenjtë donë të thotë popull më të varfër”, ka thënë Janushev, përcjell Shenja.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Drejtori i Agjencisë së Zbatimit të Gjuhës, Ylber Sela e vizitoi Odën Ekonomike të Maqedonisë Veriperëndimore

admin

Intervista/Stojanov: Masat duhet të respektohen në mënyrë që të mos rëndojnë shumë sistemin shëndetësor

admin

VMRO reagon pas arrestimeve në Vevçan

T E

Ç’do të thotë gjendja e krizës

T E

Thaçi realizoi takim me ambasadorin e Shqipërisë, Fatos Reka

Z H

Qeveria do të shqyrton mundësinë për uljen e TVSH-së për energjinë elektrike

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...