Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

VMRO vazhdon protestat kundër revanshizmit politik

Shkup, 3 tetor – Partia opozitare VMRO DPMNE vazhdon që të mbajë marsh protestues i cili nisi para Ministrisë së Drejtësisë.

Protestuesit është paraparë të ndalen para Gjykatës Penale.

Nga partia e Hristijan Mickovskit njoftojnë se protestën e sotme e organizojnë, siç thonë kundër padrejtësive, revanshizmit dhe dhunës politike.

Postime të ngjashme

Takimi i dytë i Osmanit dhe Stoevit në Antalia

Dafina Vidishiqi

PDSH me Sadi Bexhetin synon fitoren në Tetovë

Dafina Vidishiqi

Komuna e Jegunovcës pa menaxhim me mbeturinat, në hyrje të fshatrave ju “mirëpresin” deponitë e egra

Dafina Vidishiqi

ESHS-Maqedoni: Vitin e kaluar kanë vdekur 25.775 persona, 10.9 përqind prej tyre nga coronavirusi

Dafina Vidishiqi

Prizreni dhe Tetova do të lidhen me tunel!

Dafina Vidishiqi

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e Maqedonisë e Veriut (VIDEO)

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...