Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Vojvoda shumë afër rikthimit, nis stërvitjet ndarë nga grupi

Reprezentuesi i Kosovës, Mërgim Vojvoda është afër të shërohet nga lëndimi, përcjell Periskopi.

Vojvoda pësoi lëndim në ndeshjen ndaj AC Milanit në Kupën e Italisë, duke lënduar krahun.

Torino përmes një komunikate shpjegoi se Vojvoda është stërvitur i vetëm.

“Vojvoda punoi ndaras skuadrës”, shkroi klubi në komunikatë.

Ja postimi i klubit.

Postime të ngjashme

Heung-Min Son ‘godet’ Harry Kane pas kërkesës për largim, ‘pëlqen’ foton e cila e paraqet anglezin me zero trofe

D V

Varane i tha Real Madridit të harrojë ofertat nga Chelsea e PSG dhe të përqendrohet vetëm te Man Utd

D V

Milani i interesuar për transferimin e Ceballosit

D V

Lukaku pritet të bëhet lojtari më i shtrenjtë i Serie A i shitur ndonjëherë

D V

‘Mos shko te Chelsea’ – tifozët e Interit i shkruajnë Lukakut dhe agjentit të tij

D V

Marley Ake rezulton pozitiv me COVID-19

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...