Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

‘Voto për Kuvendin e Kosovës’, sllogani i KQZ-së për këto zgjedhje

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar sloganin për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 14 shkurtit.

Slogani për këto zgjedhje do të jetë “Voto për Kuvendin e Kosovës”.

Ndërsa, dizajni i logos pritet të ndryshohet.Po ashtu, anëtarët e KQZ-së u pajtuan edhe për dizajnin e fletëvotimit.

Postime të ngjashme

Ambasada amerikane thirrje për vaksinim: Mos bini pre e dezinformatave, vaksinat janë të sigurta

D V

PDK sot në orën 16:00 zgjedh Kryesinë e re të partisë

D V

Qendra “Woodrow Wilson”: Të liberalizohen vizat për Kosovën, Franca dhe Holanda duhet të heqin dorë nga kundërshtimi

D V

Pritjet në pikë-kalimin kufitar Merdare deri në 90 minuta

D V

112 pacientë po trajtohen në klinikat COVID-19 dhe spitalet e përgjithshme

D V

Situata me zjarret, raporti i Policisë së Kosovës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...