Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Votojmë Kodin, pa asnjë ndryshim”, Rama pas mbledhjes me shtabin: Askush nuk vë në diskutim parlamentin, aq më pak Ilir Meta

Zhurnal Ads

TIRANË – Kryeministri Edi Rama këtë të hënë ka mbledhur, shtabin elektoral, në takimin e përjavshëm.

Teksa foli për mediat pas takimit Rama deklaroi se mazhoranca nuk do të tërhiqet nga miratimi i ndryshimeve në Kodin Zgjedhor. Më tej Rama ka thënë se askush nuk mund ta vërë në diskutim vullnetin e parlamentit dhe aq më pak Presidenti Ilir Meta.

Rama: Kodi Zgjedhor do të votohet sa më shpejt, pa asnjë ndryshim. Askush s’mund të vendos në diskutim vendimin e Kuvendin, aq më pak Meta.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Erdhi 24 vite më parë me “duar në xhepa”, sot kampioni sirian ka dy gra dhe gjithçka në Shqipëri (Video)

T E

Kuvendi i Shqipërisë votoi dy ministrat e rinj të Qeverisë Rama

T E

Ministri i jashtëm grek Dendias pritet të vizitojë këtë javë Shqipërinë! Pak shpresa për zgjidhje konkrete dhe të afërta

admin

Spitali i Fierit/ Rama i prerë: U them banorëve se s’është për diskutim por zbatim

S.B.

Ndodh sërish në Fier/ Dhëndri tenton të vetëvritet me thikë në shtëpinë e vjehrrit

admin

Durrës/ Shpërndante heroinë, arrestohet 45-vjeçari

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...