Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Voziste motoçikletën me 160 km/h me një rrotë, nuk e dinte që pas kishte veturën civile të policisë britanike

Zhurnal Ads

Kamera e sigurisë brenda një veture të policisë britanike, ka kapur momentin kur një motoçiklist vozit me shpejtësi jashtëzakonisht të madhe dhe atë në vetëm një rrotë.

Lee Embleton, 51-vjeç, është filmuar nga policia duke bërë vozitje të rrezikshme në një autostradë, duke mos ditur se prapa kishte një veturë civile të policisë, transmeton Telegrafi.

Zyrtarët policorë po patrullonin në një autostradë në Gateshead, kur para tyre kaloi motoçiklisti që bën vozitje të rrezikshme – e sikur kjo të mos i mjaftonte voziste me njërën rrotë.

E për ta bërë edhe më të tensionuar situatën, pas tij shihet një motoçiklist tjetër që e ndjek nga pas – që duket se është mik i tij.

Zhurnal Ads

Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Fermerët meksikanë gjejnë një statujë të rrallë gruaje

S.B.

Vajza izraelite që shoqërohet me gjarpër

admin

ESA gjen “kafkë” në kometë

S.B.

Harbin, hapet parku “Bota e dëborës”

B M

Parashikimet e Nostradamus për 2021: Asteroide, ‘zombie’ dhe një pamje e keqe

S.B.

Australiani ndërton një palestër në garazhin e tij, me pajisje të përdorura dhe me mjete me çmim të volitshëm

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...