Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Vozitësi me veturë godet biçiklistin dhe ka ikur

Biçiklisti 36-vjeçar me lëndime të rënda është dërguar në spital pasi që atë e ka goditur vetura, ndërsa vozitësi ka ikur.

Sipas informacioneve të MPB-së, dje rreth orës 16 është denoncuar se në udhëkryqin nga rr. “Nikollaj Ostrovski” dhe rr. “Mocartova” në Shkup, automjeti ka goditur biçiklistin R.Z.(36) nga Shkupi, ndërsa vozitësi ka ikur.

Biçiklisti është dërguar në spital, ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore.

Inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi i SPB-Shkup dhe po punon në zbardhjen e rastit.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Prokuroria kumton detaje për aksionin anti-drogë: Janë arrestuar 6 persona

R Zh

Disa persona në Prishtinë e rrahin një femër dhe e detyrojnë të abortojë

S.B.

EMRAT/ Ish-kryeplaku dhe i biri në krye të grupit të trafikut të drogës! Si bëhej shitja nga Korça në Fier

S.B.

Një automjet me 12 emigrantë është rrokullisur derisa po ikte nga policia

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...