Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Vozitja në rrugët me gropa dhe të mbushura me ujë, pamje të ngadalësuara dhe 4K

Zhurnal Ads

Mercedes Benz E-Class është një makinë jashtëzakonisht e fortë dhe ajo kësaj radhe u testua në disa rrugë mjaft të ashpra.

Një kanal në YouTube ka publikuar një video ku aty shihet se si testohet një Mercedes Benz E-Class në një rrugë mjaft të ashpër të Çikagos, shkruan Telegrafi.

Burri në video dëshiron të shoh sa sa do ti rezistonte këtyre rrugëve ky model.

Madje burri arrin të marrë edhe pamje mjaft të bukura.

Ai e filmon gjithë këtë eksperiment me pamje 4K. Sigurisht pas këtyre testimeve Mercedes Benz E-Class pëson mjaft dëme, sepse shihet se rrugët ku ajo testohet janë jashtëzakonisht të ashpra.

https://youtu.be/Wke296XzgWE

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Pse Volvo hodhi dhjetë vetura të reja nga një lartësi prej 30 metrash?

S.B.

Modelet e ardhshme të JLR-së, me interier nga materialet e riciklueshme

admin

Si një turbinë: Ky është tingulli i jashtëzakonshëm i Audi e-tron GT

admin

Shpaloset Ferrari Portofino M me 612 kuajfuqi

admin

Tesla pëson ndërprerje të rrjetit duke i lënë pronarët të paaftë të lidhen me makina

admin

Më i shpejtë se një helikopter, kjo është ambulanca elektrike ajrore që arrin shpejtësinë 300 km/orë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...