Vrasje misterioze në Fushë Tophanë

Shkup, 1 shtator – Në Shkup është gjetur një person i vrarë në lagjen Fushë Tophanë, rruga që lidh këtë lagje me rrugën e Palstikave. Policia ka formuar perimetrin e sigurisë. Nuk dihen as motivet e vrasjes.

 

Nga MPB-ja njoftojnë se bëhet fjalë për vrasjen e personit me inicialet E.B dhe njofton se po punohet për zbardhjen e rastit.

Related posts

Simovski: Regjistrimi do të mbahet në shtator, po na brengos ikja e të rinjve dhe ulja e numrit të lindjeve

Z H

Kyçyk: Vitin e ardhshëm do të organizojmë gara për histori me nxënës nga Maqedonia dhe Bullgaria

Z H

Shumë pak gra garojnë në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com