Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Vrasje në tentativë në Pejë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që ishte therur me thikë nga persona të pa njohur.

Rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 20:55 në Pejë.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar.

Postime të ngjashme

Nuk i bind policisë për të ndaluar, arrestohet 51-vjeçari në Fier

S.B.

Vlorë/ Gjendet predha e paplasur, dyshohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Banori: Ja hoqa dheun me terezi dhe e ngrita me duar

S.B.

Pamjet/ Makina humbi drejtimin dhe ra në kanal, dy viktimat e shënuara në Lushnje janë babë e bijë

S.B.

Tre të mitur nga Tetova vidhnin nëpër shitore gjatë orës policore

S.B.

Detaje për aksidentin e rënd në Çento: Janë lënduar më tepër persona

S.B.

144 shkelje në Shkup, 63 për vozitje të shpejtë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...