Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Vritet me armë zjarri ndërtuesi në Himarë

Himara është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Ndërtuesi Niko Goro është ekzekutuar me armë zjarri.

Gazetari Elton Nika raporton se ngjarja ka ndodhur rreth ores 09:00  të mëngjesit të sotëm. Goro ishte duke shëtitur në shëtitoren e Himarës.

Nga të shtënat me armë ka mbetur e plagosur dhe bashkëshortja e tij. Biznesmeni është qëlluar me armë zjarri.

Paraprakisht dyshohet se autorët kanë qenë në këmbë kur kanë qëlluar. Në vendin e ngjarjes ndodhet policia e cila ka nisur hetimet. g.v/abcnews.al

Postime të ngjashme

Çekia dëbon 18 diplomatë rusë, të përfshirë në spiunazh e sabotime. Alarm në të gjithë Europën

R Zh

Të infektuarit me Kovid-19 nuk do të mund të votojnë në zgjedhjet e 25 prillit

N E

Aleksandër Vuçiq: Berisha dhe Basha flasin hapur për krijimin e Shqipërisë së Madhe

N E

Monika Kryemadhi: Në Berat nga 3 do të marrim 4 mandate

N E

Aeroporti i Kukësit/ Rama: “Pas pak zbresim këtu, në Kukës”

N E

Mbi 40 mijë vaksina AstraZeneca, Soreca: I lumtur për të luftuar së bashku pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...