Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Vritet një person në Drenas dhe plagoset rëndë një tjetër

Një person është vrarë sonte në Drenas, ndërsa një tjetër ndodhet në QKUK duke u trajtuar për shkak të lëndimeve të rënda që ka marrë nga arma e zjarrit, mëson Gazeta Express.

Viktimat janë të gjinisë mashkullore, ndersa sipas informacioneve te para dyshohet se jane babë e djalë.

Sipas këtij burimit të Expressit dyshohet se personi qe i ka gjuajtur me armë zjarri eshtë fqi i tyre.

I njëjti po kërkohet nga policia. Policia ka thënë se lidhur me rastin do të prononcohen pas pak.

Motivet e ngjarjes janë akoma të panjohura.

Postime të ngjashme

Ndërron jetë 32 vjeçarja që u përfshi në aksidentin në Ferizaj, ku kishin humbur jetën edhe katër familjarët e saj

Dafina Vidishiqi

Tragjedi në Kërçovë / Djali ther me thikë babain, nga plagët vdes në spital

Dafina Vidishiqi

Aksident i tmerrshëm afër parkut të Çairit, ka të lënduar

Dafina Vidishiqi

Sanksionohen 213 shoferë në Shkup, 34 për vozijte të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...