Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Vritet një person në veri të Mitrovicës, arrestohen dy të dyshuar

Prishtinë, 24 nëntor, Zhurnal-ks – Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy të dyshuar në veri të Mitrovicës.

Një vrasje kishte ndodhur mbrëmjen e 22 nëntorit në veri të Mitrovicës, përkatësisht në rrugën “Luja Braja”.

Siç bën të ditur Policia e Kosovës, gjatë ditës së djeshme ka arritur që të arrestojë dy persona, të cilët dyshohet se kanë kryer këtë vepër.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Postime të ngjashme

Arrestohen tetë persona, ndërpritet ahengu shtëpiak në Shkup

Dafina Vidishiqi

Shkup, 253 kundërvajtje në komunikacion

Dafina Vidishiqi

Mbi 50 aksidente brenda 24 orëve, shqiptohen 1 mijë e 590 gjoba

Dafina Vidishiqi

Kosovarja shtatzënë akuzohet se ka transportuar gjashtë valixhe me kokainë në Zvicër

Dafina Vidishiqi

Kërcënoi një femër me thikë dhe i vodhi dy telefona, arrestohet

Dafina Vidishiqi

Mbytet në Velipojë një 40-vjeçar nga Kosova

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...